Nowi redaktorzy poszukiwani

Witajcie,

Cytując klasyka mogę powiedzieć, że nie pierwszy raz staje przed Wami, by ogłosić poszukiwania nowych redaktorów strony. W przeszłości takie ogłoszenia zawsze spotykały się z zainteresowaniem, mam zatem nadzieję, że tym razem będzie podobnie i jednoosobowa, w tej chwili, administracja strony powiększy się. Zyskają na tym wszyscy, a najbardziej zapewne czytelnicy, których, mimo braku nowych materiałów, wciąż jest bardzo wielu.

Czego oczekuję od potencjalnych redaktorów? Przede wszystkim co najmniej podstawowej umiejętności gry na gitarze. Drugim warunkiem jest dobra znajomość języka polskiego. Uwierzcie mi, redagowanie tekstu naszpikowanego błędami jest równie czasochłonne co pisanie samodzielnie, także wolałbym tego uniknąć.

Co oferuję? Możliwość pisania na jednej z najpopularniejszych stron dla gitarzystów, a z czasem, jeśli poziom pisanych tekstów będzie na tyle wysoki, że nic nie będę musiał przy nich robić także skromne wynagrodzenie.

To co, kto jest chętny? Dajcie znać mailowo: januszlis@onet.eu

Gitarowe Koszulki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>