O autorze

Janusz Lis

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie jestem zawodowym muzykiem, nie posiadam także stosownego wykształcenia, gdyż nie skończyłem żadnej szkoły muzycznej. Gitarę posiadam co prawda już kilka lat, ale nigdy nie przeskoczyłem poziomu początkującego.

Blog, który właśnie czytasz ma być przede wszystkim dla mnie pewną formą automotywacji. Pisząc kolejne wpisy będę musiał dużo ćwiczyć grę, szukać materiałów w sieci, czytać książki i inne publikacje. To wszystko służyć ma bardziej skutecznej nauce na gitarze.

Kończąc już sprawy związane z grą na gitarze dodam tylko, że nazywam się Janusz Lis, mam 27 lat i studiuję ekonomię a zawodowo sprzedaję samochody. Chcących bliżej mnie poznać zachęcam do pisania na januszlis (at) onet.eu badz gg 4521508.

Życzę przyjemnej lektury!

10 myśli na temat “O autorze”

  1. Witam dopiero zaczynam przygodę z gitarą. Mam gitarę, ale czeka mnie zakup stroika. Jaki wybrać? Znajoma namawiała mnie na zakup stroika w lidlu – był po całkiem przystępnej cenie. Czy warto? Czy to pieniądze wyrzucone w błoto?

  2. Nie wiem czy przystępna cena idzie w parze z jakością. Ja bym chyba odradzał kupno w markecie jakichkolwiek artykułów muzycznych, gdyż często to po prostu tanie chińczyki. W sklepie muzycznym zakupisz w miarę porządny stroik w cenie 30-40 zł. Ja posiadam stroik marki Ewo Music i jestem zadowolony.

  3. Mam parę piosenek które możesz opublikować z akordami gdzie można przesłać abyś mógł na stronę wrzucić.

  4. WITAM. POTRZEBUJĘ AKORDY DO PIOSENKI DISNEYA , NA MORZA DNIE”. CZY MOGŁABYM CIĘ O NIE POPROSIĆ? SZUKAM WSZĘDZIE, ALE NIGDZIE NIE MA:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>