Rekrutacja otwarta!

Czujesz się coraz pewniej ze swoją grą na gitarze? Umiesz już zagrać kilka prostych piosenek? Chcesz się podzielić swoimi umiejętnościami z innymi? Masz nieco czasu i chciałbyś go twórczo wykorzystać? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco powinieneś zostać redaktorem naszego serwisu!
W tej chwili na stronie znajdziecie opracowania prawie pięćdziesięciu piosenek. Jeśli chcecie by było ich więcej dołączcie do grona redaktorów zacznijcie pisać własne teksty. Wystarczy bowiem, by każdy z Was opracował jedną piosenkę, a zbiór lekcji zwiększy się kilkakrotnie!

Jak zacząć? Najlepiej zarejestrować się na forum i w dziale „Nasze opracowania” wstawić lekcję gry dowolnej piosenki. Im lepsze będzie opracowanie, tym szybciej znajdzie się na stronie. Zarejestruj się zatem na forum i już dziś wstaw swoje pierwsze opracowanie!

Na najaktywniejszych twórców czekają nagrody niespodzianki!

Gitarowe Koszulki

3 myśli na temat “Rekrutacja otwarta!”

  1. jestem początkującą gitarzystką i poszukuję pomocy, a mianowicie nie mogę wyłapać bicia w piosence Rihanny – California King Bed, tego w refrenie ;/ może ktoś pomóc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>