Zmiany na stronie

Witajcie po dłuższym okresie nieobecności. Chciałbym wszem i wobec powiedzieć, że na naszej stronie będzie się działo :) Na początek zaczynam od zmiany layoutu, poprzedni niestety przestał odpowiadać zmianom na serwisach zewnętrznych, takich jak youtube i często się rozjeżdżał. Teraz mam nadzieję będzie lepiej. To jednak tylko początek zmian. Planuję jeszcze:

– pozyskanie partnera, który będzie stanowił zaplecze finansowe portalu,

– pozyskanie osób chcących współtworzyć stronę,

– stworzenie lekcji wideo dla wybranych piosenek,

– wydanie e-booka, w którym zawarte byłyby wszystkie treści strony,

– stworzenie giełdy/ogłoszeń,

– przywrócenie forum,

– zakup domeny .pl zamiast bezpłatnej vel.pl.

Jak widać plany są ambitne, mam jednak nadzieję, że uda się je zrealizować z Waszą pomocą. A może i Wy macie jakieś ciekawe pomysły na rozwój strony?

Gitarowe Koszulki

6 myśli na temat “Zmiany na stronie”

  1. No i to mi się podoba! Cieszę się, że strona będzie działała na pełnych obrotach :)

  2. W międzyczasie dodałem jeszcze coś, czego w planie nie było, czyli fanpage na Facebooku. Jeśli zatem lubicie tą stronę zostańcie jej fanem :)

  3. hej, hej! Strasznie zależy mi na nauczeniu się grać „tak jak ja kocham Cię” Tiltu, a jestem początkująca. Można liczyć na jakąś pomoc? 😉

  4. Jeśli ktoś z kolegów przygotuje opracowanie to z chęcią je umieszczę na stronie, na razie jednak ta piosenka nie jest w moich planach :)

  5. Minął niespełna miesiąc od opublikowania tego posta. Udało się zrealizować zakup domeny .pl (i przy okazji przeniesienie wszystkiego na nowy serwer). Przed dosłownie sekundą przywróciłem forum strony, które niestety musi zaczynać od początku. Prowadzę także zaawansowane rozmowy z jednym ze sklepów internetowych, który może już niedługo stać się sponsorem strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>